Ofertă refuzată Cumpărare directă

TETAVAX 0.5ML SUSP.INJ X 1SERINGA (VACCIN TETANIC ADSORBIT)

Număr anunț
DA40735976
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.048,50 RON
Valoare finală
10.048,50 RON
Data publicării
01.07.2026 08:44
Termen limită
06.07.2026 17:00
Data finalizării
01.07.2026 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.