Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,1% sub estimat

300G ARO CASCAVAL FELIAT

Număr anunț
DA21301201
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
240,64 RON
Valoare atribuită
228,48 RON 5,1% sub estimat
Data publicării
25.09.2018 15:39
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
25.09.2018 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

228,48 RON

din 240,64 RON estimat 5,1%

Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 12,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.