Ofertă acceptată Cumpărare directă

KETOPROFEN 100MG/2ML*10 FIOLE; VITAMINA B1 100MG/2ML*5FIOLE;VITAMINA B6 ZENTIVA 50MG/2ML*5FIOLE;ALG

Număr anunț
DA21269612
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.383 RON
Valoare atribuită
4.383 RON
Data publicării
21.09.2018 10:36
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 08:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.383 RON

din 4.383 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.