Ofertă acceptată Cumpărare directă

CIPRINOL 10MG/ML 50FI X 10ML (CIPROFLOXACINUM) ;ETAMSILAT 250MG/2ML X 5FI ;ADRENOSTAZIN 1.5MG/5ML X

Număr anunț
DA21303277
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33641000-5 · Medicamente pentru sistemul genito-urinar si hormoni sexuali (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295 RON
Valoare atribuită
295 RON
Data publicării
26.09.2018 08:43
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 11:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295 RON

din 295 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.