Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERINGA / SERINGI 1 ml, insulina, cu ac 27 G - CUTIE 100 BUC

Număr anunț
DA21907328
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI RO26560036)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,70 RON
Valoare finală
128,70 RON
Data publicării
29.11.2018 13:58
Data finalizării
04.12.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.