Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGI URINA ADULTI - 2l cu supapa si evacuare,valva antireflux,cert.C.E.

Număr anunț
DA21931517
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33181500-7 · Consumabile de uz renal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138 RON
Valoare atribuită
138 RON
Data publicării
04.12.2018 09:40
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138 RON

din 138 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.