Ofertă acceptată Cumpărare directă

SULFAT DE ATROPINA 1MG/ML SOL.INJ. 1ML X 5FI TAKEDA (ATROPINUM)

Număr anunț
DA21392796
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163,50 RON
Valoare atribuită
163,50 RON
Data publicării
04.10.2018 15:08
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

163,50 RON

din 163,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.