Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mobilier diferit

Număr anunț
DA21381688
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
VLAD TUDOREL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 33553058)
Cod CPV
39120000-9 · Mese, dulapuri, birouri si biblioteci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.820 RON
Valoare atribuită
2.820 RON
Data publicării
03.10.2018 17:55
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 18:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.820 RON

din 2.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.