Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXAMETHASONE Na FOSF 8MG/2ML,CUTIEx100fiole ;CEFOZON 1G;ACETILCISTEINA 200MG CUT X 2 BLIST X 10 CPS

Număr anunț
DA21724015
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
775 RON
Valoare atribuită
775 RON
Data publicării
13.11.2018 07:49
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

775 RON

din 775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.