Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,3% sub estimat

200G SOLOM UNT DE MASA B 65%

Număr anunț
DA21737171
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,76 RON
Valoare atribuită
192,96 RON 5,3% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 17:13
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 17:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,96 RON

din 203,76 RON estimat 5,3%

Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 10,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.