Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memotal 1g/5ml sol.inj*5f*5ml (PIRACETAMUM)-7080
- Număr anunț
- DA21714285
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661600-7 · Psihoanaleptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.583 RON
- Valoare atribuită
- 2.583 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 10:58
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.583 RON
din 2.583 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro