Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie imprimate la comanda - bilete meci baschet si meci hochei pe gheata

Număr anunț
DA22221403
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL GALATI (CUI 39493486)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216 RON
Valoare atribuită
216 RON
Data publicării
15.01.2019 11:16
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216 RON

din 216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.