Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DROTAVERINUM / No-Spa sol.inj.20mg/ml -25/2ml
- Număr anunț
- DA21715570
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 951,44 RON
- Valoare atribuită
- 951,44 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 11:40
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 10:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
951,44 RON
din 951,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro