Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Inregistrare voucher pentru autoritati publice
- Număr anunț
- DA20291677
- Autoritate contractantă
- COMUNA SALCIILE (CUI 2843914)
- Furnizor / câștigător
- PERFORMS HVR CONSULTING SRL (CUI RO29460163)
- Cod CPV
- 75112100-5 · Servicii administrative privind proiectele de dezvoltare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare finală
- 500 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 15:23
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.