Ofertă refuzată Cumpărare directă

MIDAZOLAM AGUETTANT 5mg/ml

Număr anunț
DA21400539
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206,29 RON
Valoare finală
206,29 RON
Data publicării
05.10.2018 12:19
Data finalizării
08.10.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.