Ofertă acceptată Cumpărare directă

Branza de vaci

Număr anunț
DA22328687
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
ARCADIA COM S.R.L. (CUI RO14633703)
Cod CPV
15542000-9 · Branza proaspata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.140,80 RON
Valoare atribuită
1.140,80 RON
Data publicării
01.02.2019 12:31
Termen limită
08.02.2019 17:00
Data finalizării
04.02.2019 09:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140,80 RON

din 1.140,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.