Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat
5L MP DET.PARDOSELI
- Număr anunț
- DA22338653
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160,50 RON
- Valoare atribuită
- 149,30 RON 7,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.02.2019 14:16
- Termen limită
- 09.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.02.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
149,30 RON
din 160,50 RON estimat
7,0%
Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 11,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.