Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie vacutainer + ace recoltare

Număr anunț
DA21415235
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
Cod CPV
33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,80 RON
Valoare atribuită
495,80 RON
Data publicării
08.10.2018 15:09
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 09:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,80 RON

din 495,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.