Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezinfectant de nivel inalt pentru instrumentar- tip PeraSafe

Număr anunț
DA21418895
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
EUROFISH TRADE SRL (CUI RO12758271)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.580 RON
Valoare finală
2.760 RON
Data publicării
09.10.2018 09:48
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 10:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.