Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,0% sub estimat
CLORAMINA BICLOSOL 1KG/300 buc/cutie
- Număr anunț
- DA21783073
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA HUNEDOARA (CUI 4374504)
- Furnizor / câștigător
- KLAUS DISTRIBUTION SRL (CUI RO14154620)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89,10 RON
- Valoare atribuită
- 87,30 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 19.11.2018 12:01
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.11.2018 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87,30 RON
din 89,10 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 1,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.