Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat

5L HS SAPUN INDUSTRIAL si 5L MP DET UNIVERSAL

Număr anunț
DA22268159
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,30 RON
Valoare atribuită
266,30 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
22.01.2019 15:48
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,30 RON

din 286,30 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.