Ofertă refuzată
Cumpărare directă
5L MP DET UNIVERSAL si 5L HS SAPUN INDUSTRIAL
- Număr anunț
- DA22267804
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,30 RON
- Valoare finală
- 266,30 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 15:23
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 22.01.2019 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.