Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri pipeta galbene 200 microl Fara urme de ADN sau ARN

Număr anunț
DA21791435
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA SATU MARE (CUI 3897360)
Furnizor / câștigător
E INTERMED SRL (CUI RO17270092)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540 RON
Valoare atribuită
540 RON
Data publicării
20.11.2018 08:18
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540 RON

din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.