Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat

1000G ARO FASOLE VERDE

Număr anunț
DA21803523
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
03221210-1 · Fasole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,40 RON
Valoare atribuită
203,60 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
20.11.2018 14:46
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,60 RON

din 214,40 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 10,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.