Ofertă acceptată Cumpărare directă

PENTOXIFILIN 100MG X 5FI X 5ML TERAPIA (PENTOXIFYLLINUM);CEFUROXIMA PULB SOL INJ 750MG X 10FL ANTIBI

Număr anunț
DA22268968
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099,60 RON
Valoare atribuită
1.099,60 RON
Data publicării
23.01.2019 07:41
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.099,60 RON

din 1.099,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.