Ofertă acceptată Cumpărare directă

PANTOPRAZOL 20 mg X 30 cps

Număr anunț
DA21793676
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33610000-9 · Medicamente pentru tractul digestiv si metabolism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,50 RON
Valoare atribuită
207,50 RON
Data publicării
20.11.2018 09:51
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 07:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,50 RON

din 207,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.