Ofertă refuzată Cumpărare directă

VITAMINA B12 ZENTIVA 50mcg/ml;PANTOPRAZOL AUROBINDO 20 mg

Număr anunț
DA22345911
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547,20 RON
Valoare finală
547,20 RON
Data publicării
05.02.2019 12:57
Data finalizării
07.02.2019 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.