Ofertă acceptată Cumpărare directă

PARACETAMOL / DEFEBRYL 500 mg x 20 compr.;ACIFOL 5 mg X 30 compr.film.

Număr anunț
DA21813136
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,60 RON
Valoare atribuită
133,60 RON
Data publicării
21.11.2018 12:09
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 07:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,60 RON

din 133,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.