Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,1% sub estimat
4L ACE CLOR PROFESIONAL, sapun lichid, rezerva mop
- Număr anunț
- DA22370862
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 385,30 RON
- Valoare atribuită
- 331 RON 14,1% sub estimat
- Data publicării
- 08.02.2019 11:58
- Termen limită
- 13.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.02.2019 12:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
331 RON
din 385,30 RON estimat
14,1%
Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 54,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.