Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU

Număr anunț
DA21822561
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI) (CUI 4777272)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,50 RON
Valoare atribuită
201,50 RON
Data publicării
22.11.2018 09:22
Termen limită
27.11.2018 17:00
Data finalizării
22.11.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,50 RON

din 201,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.