Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANVAL 10MG X 10CP.FILM;ALPRAZOLAM LPH 0.25MG X 30CP ;SULFAT DE ATROPINA 1MG/ML SOL.INJ.

Număr anunț
DA21825798
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,90 RON
Valoare atribuită
200,90 RON
Data publicării
22.11.2018 11:15
Termen limită
28.11.2018 17:00
Data finalizării
23.11.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,90 RON

din 200,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.