Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rely+On Perasafe - flacon de 810 gr.

Număr anunț
DA22504741
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sf. Stefan (CUI 4203911)
Furnizor / câștigător
MEDLINE INTERNATIONAL SRL (CUI RO12777672)
Cod CPV
33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125 RON
Valoare atribuită
1.125 RON
Data publicării
28.02.2019 12:12
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
04.03.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125 RON

din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.