Acasă · Licitații
· Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Broasca md. 498.26 cil sig 40x40mm cu placuta NI 498.26.05 13210
- Număr anunț
- DA22373784
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- EVANS 93 SRL (CUI RO5147933)
- Cod CPV
- 44500000-5 · Scule, lacate, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanturi si resorturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24,96 RON
- Valoare atribuită
- 24,96 RON
- Data publicării
- 08.02.2019 18:38
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 16:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24,96 RON
din 24,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro