Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUN FOOD ROSII DEC2500G
- Număr anunț
- DA22388659
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15331420-7 · Tomate in conserva (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,60 RON
- Valoare atribuită
- 131,60 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 11:54
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,60 RON
din 131,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro