Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ursofalk 250mg x 100cps;Normix 200mg x 36cpr film;Dulcolax 5mg x 30drj
- Număr anunț
- DA21456197
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.236,70 RON
- Valoare atribuită
- 1.236,70 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:24
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 09:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.236,70 RON
din 1.236,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro