Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fluconazol Aurobindo 100 mg x 7 caps. si Lystenon 0.1 g/5 ml x 5 fi sol inj

Număr anunț
DA22536663
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
495,08 RON
Valoare atribuită
495,08 RON
Data publicării
05.03.2019 13:40
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495,08 RON

din 495,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.