Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ÎNTOCMIRE CAIET SARCINI-ATRIBUIRE SERV. PUB. SALUBR. si STUDIU OPORT. DELEGARE SERV. PUB. SALUBR.
- Număr anunț
- DA22388305
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI RAMNICU SARAT (CUI 2406871)
- Furnizor / câștigător
- SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
- Cod CPV
- 79311000-7 · Servicii de studii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 11:38
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
135.000 RON
din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro