Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SABOT PIELE PT SPITAL,LABORATOR,INDUSTRIE ALIMENTARA
- Număr anunț
- DA21876000
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
- Furnizor / câștigător
- ILCOM GRUP PROTECTION S.R.L. (CUI RO16482615)
- Cod CPV
- 18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 348 RON
- Valoare atribuită
- 348 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:57
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
348 RON
din 348 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro