Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROMHEXIN 12 MG, CUT X 1 BLIS X 20 CPR LAROPHARM;CEFOZON 1G (CEFOPERAZONUM, CEFOPERASONUM)TR EIPICO;

Număr anunț
DA21482571
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
16.10.2018 12:27
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.