Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
PULPE PUI INFERIOARE CG ( 10KG )
- Număr anunț
- DA21494795
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549,50 RON
- Valoare atribuită
- 527,50 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 12:33
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
527,50 RON
din 549,50 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 22 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.