Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acifol 5 mg x 30 cpr film / Flucoric 50 mg x 7cps/Tiapridal 100mg x 20cpr/Metoclopramid 5mg/ml 5/2ml
- Număr anunț
- DA21496980
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 592,50 RON
- Valoare atribuită
- 592,50 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 13:59
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.10.2018 07:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
592,50 RON
din 592,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro