Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 11,4% sub estimat
PULPE PUI INF FRAGEDO ICE
- Număr anunț
- DA21944846
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 607,84 RON
- Valoare atribuită
- 538,36 RON 11,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 15:45
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 16:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
538,36 RON
din 607,84 RON estimat
11,4%
Adjudecat la 88,6% din estimat · economie 69,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.