Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat

Consumabile medicale

Număr anunț
DA21977760
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU CONTROLUL PRODUSELOR BIOLOGICE SI MEDICAMENTELOR DE UZ VETERINAR (CUI 4267214)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.543,20 RON
Valoare atribuită
8.432,80 RON 1,3% sub estimat
Data publicării
06.12.2018 15:11
Termen limită
11.12.2018 17:00
Data finalizării
07.12.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.432,80 RON

din 8.543,20 RON estimat 1,3%

Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 110,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.