Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie detergenti profesionali + saci menaj + hartie V
- Număr anunț
- DA21992708
- Autoritate contractantă
- Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
- Furnizor / câștigător
- MULTI CLEANING SYSTEM SRL (CUI 27450970)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.309,56 RON
- Valoare atribuită
- 2.317,48 RON
- Data publicării
- 07.12.2018 14:13
- Termen limită
- 12.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.12.2018 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.317,48 RON
din 2.309,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro