Ofertă acceptată Cumpărare directă

DULCIURI

Număr anunț
DA21996747
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI) (CUI 4777272)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.317,26 RON
Valoare atribuită
15.317,26 RON
Data publicării
10.12.2018 08:23
Termen limită
15.12.2018 17:00
Data finalizării
10.12.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.317,26 RON

din 15.317,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.