Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat

5KG ARO PENNE RIGATE

Număr anunț
DA22028758
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,08 RON
Valoare atribuită
95,04 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
11.12.2018 15:00
Termen limită
16.12.2018 17:00
Data finalizării
11.12.2018 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95,04 RON

din 100,08 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 5,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.