Ofertă acceptată Cumpărare directă

BENOXI 4MG/ML SOL.OFT-PIC X 10ML; METOCLOPRAMID 10mg fiole

Număr anunț
DA22002942
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
200,37 RON
Valoare atribuită
200,37 RON
Data publicării
10.12.2018 11:35
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
12.12.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

200,37 RON

din 200,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.