Ofertă acceptată Cumpărare directă

XILINA 1% 100MG/10ML* 5FIOLE ZENTIVA - LIDOCAINUM; FENEFRIN 10% PIC OFT 100MG/ML 10ML - PHENYLEPHRI

Număr anunț
DA22003141
Autoritate contractantă
Spital General CF Sibiu (CUI 3096175)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,52 RON
Valoare atribuită
168,52 RON
Data publicării
10.12.2018 11:40
Termen limită
17.12.2018 17:00
Data finalizării
13.12.2018 07:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,52 RON

din 168,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.