Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat

Proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul de investiții: „Reabilitare Școala Gimnazială Ion Agarici, sat Muntenii de Sus, comuna Muntenii de Sus, judetul Vaslui” (06/2019/06)

Număr anunț
SCN1041719
Autoritate contractantă
Comuna Muntenii de Sus (Primaria comunei Muntenii de Sus) (CUI 16476770)
Furnizor / câștigător
IULCASA-CONSTRUCT SRL (CUI 23322382)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.505.520 RON
Valoare atribuită
1.475.409 RON 2,0% sub estimat
Data publicării
16.04.2019 14:48
Anunț de atribuire
SCNA1017724
Termen limită
21.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045830

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
Subcontractanți 2
GRUPO SRL CUI 5070716
NEO-CONS SRL CUI 13586387

Valoare atribuită

1.475.409 RON

din 1.505.520 RON estimat 2,0%

Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 30.111 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.