Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,9% sub estimat

PULPE PUI INFERIOARE CG(10KG)

Număr anunț
DA22121897
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Sinaia (CUI 2843299)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
549,50 RON
Valoare atribuită
527,90 RON 3,9% sub estimat
Data publicării
18.12.2018 14:40
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
18.12.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,90 RON

din 549,50 RON estimat 3,9%

Adjudecat la 96,1% din estimat · economie 21,60 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.